Vritet në Spanj Shqiptari, ekzekutohet me pes plumba.

Shqiptari i ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Spanjë është qëlluar me 5 plumba në trup nga një person ende i paidentifikuar.

Pista kryesore e hetimit është larja e hesapeve por ende nuk ka diçka konkrete që e inkriminojnë shqiptarin.

Ai u dërgua menjëherë në spital për tiu nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjikale por nuk arriti t’i mbijetojë dot plagëve të marra.

Autori i veshur me kapuç, u afrua pranë tavolinës ku darkonte shqiptari me bashkëshorten e tij dhe e ekzekutoi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *