Vogëlushet me emrin Ajla dhe Meri, lindin bebet e para për vitin 2021! Brenda 10 minutash lindin 3 fëmijë

Kanë lindur bebet e para për Vitin e Ri 2021. Fëmijët kanë lindur vetëm 1 minutë pas mesnate dhe 2 prej vogëlusheve janë vajzat me emrin Ajla dhe Meri.

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se janë në maternitetin “Koço Gliozheni” dhe “Mbretëresha Geraldinë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *