(VIDEO) Aksident në Vlorë, makina përplas këmbësoren

Një aksident ka ndodhur në transballkanike pak minuta me parë ku një automjet ka goditur një këmbësore jashtë rrezikut per jeten, me pas eshte nisur drejt spitalit rajonal për mjekim.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punonë për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *