VENDI

USHTRONTE AKTIVITETIN E PALIGJSHËM TË LOJËRAVE TË FATIT, ARRESTOHET 32 VJEÇARI


Një shtetas me iniciale E.M 32 vjeç, është arrestuar në flagrancë në qytetin e Lushnjes.

Mësohet se ky shtetas ushtronte aktivitetin e paligjshëm të lojërave të fatit.

Sipas informacioneve paraprake janë sekuestruar 3 laptopë, 24 bileta, 6 bileta me siglën ‘Top Game Racing’ dhe 2 printera.