Ulen temperaturat, kthjellime dhe vranësira të pakta në gjithë vendin, ja parashikimi i motit për sot


Mëngjesi i kësaj të shtune do të nisë me kthjellime dhe vranësira të pakta.

Pas mesditës do të kemi shtim të vranësirave por pa sjellë reshje shiu. Në të njëjtat kushte atmosferike pritet të kushtëzohet edhe nata.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do rriten në mëngjes por ulen në mesditë duke luhatur velerat ditore nga 0°C deri në 18°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi jugor duke krijuar dallgëzim 3 ballë.

Lajme te Tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *