U zu me familjarët e një pacienti tek “Shefqet Ndroqi”, kush është efektivi i policisë private që u përplas fizikisht me patrullën e policisë dhe u shoqërua në komisariat (EMRI)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *