U gjet në rrugë pasi ishte prerë më thikë në fyt, i plagosuri dërgohet me urgjencë drejt Tiranës

Një person u gjet në rrugë në një Himarë në gjendje kritike për jetën, pasi ishte prerë më thikë në fyt dhe kishte fraktura edhe në kokë.

Sipas njoftimit të policisë, personi identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është plagosur me thikë pas një konflikti të çastit.

Mësohet se ai ka dëmtim në larging dhe në ezofag dhe është në gjendje kritike për jetën. 

I plagosuri është transportuar me urgjencë drejt Tiranës për të marrë një mjekim më të specializuar.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *