Temperatura deri në -6 gradë Celsius, njihuni me parashikimin e motit për sot 1 Dhjetor 2020

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të ndejshme, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -6°C në 04°C, në zonat e ulëta nga 03ºC në 13°C dhe në zonat bregdetare nga 05°C në 14°C.

Era do të fryejë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *