Të shtëna me armë zjarri në Korçë, Policia niset drejt vendngjarjes


Të shtëna më armë zjarri raportohen në këto momente në Korçë.

Mësohet se autori, i cili ka arritur të identifikohet nga policia, ka qëlluar me armë në ajër dhe është larguar. 

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton mbi zbardhjen e plotë të rrethanave dhe kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *