Të shtëna me armë zjarri, mbetet i plagosur 50-vjeçari

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë pasdite në qytetin e Dibrës.

Si pasojë ka mbetur i plagosur 50-vjeçari P.Z. Nga informacionet e para mësohet se i plagosuri është qëlluar në këmbë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *