Të shtëna me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në Tiranë, policia niset drejt vendngjarjes

Të shtëna me armë janë raportuar mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Si pasojë e të shtënave ka mbetur i plagosur një person. Dyshohet se shkak i kësaj ngjarje është bërë një konflikt mes dy pronarëve të një pallati

Policia ka shkuar në vendngjarje për të bërë të zhvilluar hetimet dhe për të bërë zbardhjen e kësaj ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *