VENDI

KAPET GOMONIA NË DARËZEZË E CILA DYSHOHET SE DO TË TRANSPORTONTE DROGË

Një gomone e fuqishme 12 metra e gjatë u sekuestrua mbrëmë në brigjet e Darzëzës në Fier pas një ndjekje disa orëshe në det të hapur nga forcat shqiptare dhe ato të Guardia di Finanza, por skafistët arritën të largohen. Mjeti vinte nga Italia dhe dyshohet se do të përdorej për trafik. Ndërsa braktisja në […]