Stresi ultimatum Ramës: Dorëzo Ardi Veliun ose do publikoj fotot intime me personazhet publike. “Gjallë a vdek kam për ti nxjerrë”.


Arkimed Lushaj i njohur si Stresi, nga arratia ka lëshuar një kërcënim të fortë duke i vendosur ultimatum Kryeministrit Edi Rama të dorëzoj Ardi Veliun në të kundërt ai do publikoj sekretet.

Përmes një video Live në Instagram Stresi ka thënë se është në dijeni të disa sekreteve të kryeministrit Edi Rama në lidhje me fotot intime ku nuk mungojnë personazhet publike të ekranit shqiptarë.

“Shpërndajeni në çdo media këtë mesazh. Nuk ka uniformë policie që na mposht ne. Edi Rama sillu mir kam respekt për zonjën Linda. Mos më bëj se do të nxjerr në Instagram çfarë ke bërë ti me femra. Mos më bëj që ti hap sekretet, femrat që ta m*rrin ty në goj, që janë edhe VIP dhe ato që janë në pushtet.

I kam me fakt Edi Rama, kam shumë respekt për zonjën Linda, zonjë e nderume por për ty jo. Kui kujdes se do ti nxjer sekretet për këtë natë. Nuk kanë faj familjarët e tuj. Ja gjall a vdek kam me ti nxjerrë krejt g*jorse nëse nuk dorëzo Ardi Veliun. Të tjerat do ti nxjerrë shumë shpejt. Natën e mirë shuhena në shesh e nuk më ha hiç edhe nëse më coptoni.”- thotë Stresi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *