SHTOHEN MASAT ANTI COVID, mbyllja e bareve dhe restoranteve nga ora 20:30. – 06:00.

SHTOHEN MASAT ANTI COVID, pas variantit të ri të koronavirusit në Britani. Komiteti Teknik dhe ministrja Ogerta Manastirliu në delkaratë për media.

Qeveria ka shtuar masat antiCovid në prag të festave të fundvitit për të bërë të mundur parandalimin e pëhapjes së koronavirusit.

Ora policore duke nisur nga data 24 dhjetor, do të nisë në orën 20:30 deri në orën 6 të mëngjesit, deri në datën 4 janar, gjithashtu është kufizuar orari i lokaleve nga ora 20:30-06:00 nga data 24 dhjetor deri me 4 janar, nga data 5 janar do rikthehet kufizimi ne oren 22:00-06:00

vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *