Rezistenca elektrike behet shkak per renien e zjarrit ne nje apartment ne Korce asfiksohet 75 vjecari

Një zjarr ka rënë në lagjen 4 të qytetit të Korçës. Një zjarr ka rënë në një banesë të një pallati. Shkak është bërë ngrohësja dhe si pasojë kanë marrë flakë mobiljet. Në vendngjarje policia dje zjarrfikësja.
Për momentin raportohet një i lënduar në gjendje të lehtë asfiksimi i cili po merr ndihmën mjekësore në spitalin rajonal të Korçës

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *