Policia merr nën kontroll Tiranën, situatë e qetë në kryeqytet

Pasi policia ka hedhur gaz lotsjellës protestuesit janë shpërndarë dhe situata në këto momente duket e qetë në Tiranë.

Te ministria e Brendshme, qarkullimi vijon normalisht. Forcat Shqiponja vijojnë kontrollet në grup për të pasur situatën në kontroll. Situata duket e qetë edhe te Stadiumi Dinamo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *