TV APOLLON

bejme ate qe dime, dhe dime ate qe bejme

Përndiqte 15 vjeçaren, arrestohet Fieraku

Fier

Bien në prangat e Policisë 2 shtetas.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan shtetasin V. M., 46 vjeç, banues në Pojan, Fier, pasi në mënyrë të vazhdueshme, për 2 muaj, ka përndjekur një shtetase 15-vjeçare.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund t'ju interesoje