Përfshihet nga flakët makina te Filologjiku në Tiranë

Një makinë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Tiranë.

Bëhet e dije se makina është përfshirë nga flakët para fakultetit të Histori-filologjisë.

Ende nuk dihen shkaqet e djegies së makinës dhe nëse ka të lënduar.

Sakaq, pritet që në vendngjarje të mbërrijë zjarrëfikësja për të vënë në kontroll flaket.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *