Parashikimi i motit/ Java nis me reshje dhe rritje temperaturash

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -1°C në 02°C, në zonat e ulëta nga 06ºC në 09°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 12°C.

Era do të fryejë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Parashikimj per 5 ditë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *