VENDI

NJË ARMË GJAHU DHE 2 THIKA PA LEJE, ARRESTOHET 51 VJEÇARI


Një 51 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Divjakës nën akuzën e mbajtjes së armëve pa leje.