Kreu / LAJME / VENDI / MYFTIU BLLIKU URON BESIMTARËT MYSLIMAN

MYFTIU BLLIKU URON BESIMTARËT MYSLIMAN

Besimtaret myslimane kane nisur diten e sotme muajin e madherishem te ramazanit. Gjate ketij muaji besimtaret agjerojne dhe nuk pijne uje dhe as ushqehen deri ne hapjen e iftarit ne mbremje dhe celjen e namazit ne mengjes. Myftiu i Lushnjes zoti Gramos Blliku ka uruar besimtaret per nje muaj agjerimi te lehte .

Kontrollo Gjithashtu

MUNGESA E INFRASTRUKTURËS RRUGORE NË FSHATIN ÇINAR, SHQETËSIM PËR BANORËT

Mungesa e  investimeve  ne fshatin Çinar te njesise administrative Fier Shegan  ka bere qe rruget …