Mëngjes i trishtë, ndërron jetë nga Covid-19 efektivi i Rrugores, ishte në intubim prej 5 ditësh

Munir Xhepa, efektiv i Policisë Rrugore në Bulqizë është ndarë nga jeta pasi nuk e ka fituar dot betejën me Covid-19.

Newsbomb.al mëson se Xhepa ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme, në spital ku ishte shtruar pasi ishte prekur nga Covid. Për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore, efektivi i Rrugores ishte futur në intubim.

Pas 5 ditësh në intubim, 50 vjeçari Munir Xhepa nuk ka mundur ta fitojë dot betejën për jetën, duke lënë pas shumë dhimbje, te familjarët dhe të afërmit e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *