Kreu / LAJME / VENDI / MBËRRIN TRUPI I PAJETË I ANXHELA MEÇANIT, FAMILJARËT KËRKOJNË DËNIMIN E AUTORIT

MBËRRIN TRUPI I PAJETË I ANXHELA MEÇANIT, FAMILJARËT KËRKOJNË DËNIMIN E AUTORIT

Ka mbërritur paraditen e kësaj të premteje pranë familjes në fshatin Baltëz të Fierit, trupi I pajetë I Anxhela Mecanit, 21 vjecares që mbeti e vdekur në Torino të Italisë në fillim të këtij muaji. Mes lotëve e dhimbjes, familjarët kanë  kërkuar zbardhjen e plotë të ngjarjës si dhe dënim maksimal për autorët.

Kontrollo Gjithashtu

MUNGESA E INFRASTRUKTURËS RRUGORE NË FSHATIN ÇINAR, SHQETËSIM PËR BANORËT

Mungesa e  investimeve  ne fshatin Çinar te njesise administrative Fier Shegan  ka bere qe rruget …