Kreu / LAJME / VENDI / MAKINA MERR FLAKË NË ECJE NË AKSIN RRUGOR FIER PATOS

MAKINA MERR FLAKË NË ECJE NË AKSIN RRUGOR FIER PATOS

Një  automjet tip”Benz”  eshte perfshire nga flaket në aksin rrugor Fier-Patos, në vendin e quajtur rethrrotullimi i Parkut.  Ngjarja ka ndodhur në orën e para të mëngjesit të sotëm , ku mjeti me pronar shtetasin Ferdinand Kapaj , dhe drejtues shtetasin Adriatik Agaj  ka marrë flakë në ecje e sipër.  Si pasojë e flakëve nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Kontrollo Gjithashtu

MUNGESA E INFRASTRUKTURËS RRUGORE NË FSHATIN ÇINAR, SHQETËSIM PËR BANORËT

Mungesa e  investimeve  ne fshatin Çinar te njesise administrative Fier Shegan  ka bere qe rruget …