VENDI

MAKINA AKSIDENTON 60-VJEÇARIN ME BIÇIKLETË DHE PËRPLASET ME NJË OBJEKT


Një 60-vjeçar mbeti i plagosur paraditen e sotme në një aksident rrugor në hyrjen veriore të Lushnjes. I plagosuri po udhëtonte me biçikletë kur është përplasur nga një makinë tip “Skoda” me targa AA 178 YL.