Ledri dhe Sara behen prinder per here te pare!

Prej disa kohesh jemi ne pritje te lajmit nga Sara dhe Ledri. Ata ishin ne nje pritje te embel ku sipas burimeve per Rtv 21 vogelushja ka ardhur ne jete diten e sotme.

Ledri dhe Sara prej me shume se nje muaj ndodhen ne Gjermani ku dhe do te prisnin te lindte e vogla e tyre.

Cifti apo familjaret ende nuk kane zbuluar detaje apo foto nga lindja e vogelushes. Gjithesesi i urojme jete te gjate!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *