TV APOLLON

bejme ate qe dime, dhe dime ate qe bejme

I infektuar nga COVID-19, ndërron jetë ish-zv/ kryeministri i Shqipërisë

foto ilustruese

Ish-zv.kryeministri dhe ish-zv/ministri i brendshëm i Shqipërisë, Bashkim Kopliku ka ndërruar jetë sot nga COVID-19.

Ai ishte prekur nga virusi dhe ishte në gjendje të rëndë teksa kurohej në spitalin e Durrësit.

Bashkim Kopliku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund t'ju interesoje