TV APOLLON

bejme ate qe dime, dhe dime ate qe bejme

LAJM I FUNDIT/ Vjedhje me armë në një karburant në Vlorë, goditet puntori pikës.

Pamje nga vendi ngjarjes

Vlorë

Më datë 22.11.2020, në orën 20:30, në lagjen “Hajro Çakërri”, dyshohet se një person ende i paidentifikuar ka tentuar të vjedhë me dhunë në një karburant duke kercënuar punonjësin e karburantit shtetasin V. Rr., 59 vjeç, të cilin e ka goditur me një send të fortë duke i shkaktuar dëmtime të lehta fizike. Autori nuk ka mundur të kryej vjedhjen dhe është larguar me shpejtēsi.

Shërbimet e policisë kanë shkuar nenjëherê në vendngjarje dhe vijon krehja e zonës për kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund t'ju interesoje