LAJM I FUNDIT/ Kush është biznesmeni i plagosur në Tiranë, të shtunën e gjakosën pas konfliktit për pallatin

Është plagosur me armë bizmesmeni 42-vjeçar Sino Llanaj.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë pas një konflikti për çështje pronësie që Llanaj ka pasur me një tjetër biznesmen, Albert Allmuça.

Gjatë të shtunës që lamë pas Llanaj mbeti i lënduar pas një konflikti fizik, ndërsa gjatë ditës së sotme ai ka mbetur i plagosur me armë. 

Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se Llanaj është plagosur me një plumb në këmbë, ndërkohë që ka mbetur i lënduar dhe roja i pallatit që është bërë dhe shkak për sherrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *