LAJM I FUNDIT/ Koronavirusi i merr jetën ish deputetit të Partisë Socialiste

Ish deputeti i Partisë Socialiste, Marko Bello ka ndërruar jetë në moshën 59-vjeçare si pasojë e koronavirusit.

Prej disa ditësh ndodhej në një spital në Turqi, aty ku dhe po merrte trajtimin e nevojshëm, por nuk ia ka dalë ti mbijetojë sëmundjes.

Marko Bello ka qenë deputet në Kuvend që nga viti 2001-2013

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *