Humb jetën nga Covid-19 inspektori i antidrogës në DPV Berat, Klodian Shevroja. (Foto)

Coronavirusi i merr jetën i inspektorit të antidrogës në Drejtorinë Vendore të Policisë Berat. Klodian Shevroja ishte prekur nga Covid-19,por për shkak të agravimit të situatën së tij shëndetësore Shavroja u shtrua në Spitalin “Shefqet Ndroqi”,ku qëndroi rreth 2 javë në oksigjenim. Ditët e fundit,inspektori Klodian Shevroja u përkeqësua dhe mjekët e intubuan. Ai nuk e mposhti dot betejën me viruson dhe pas dy ditësh në intubim,ndërroi jetë.
38-vjeçari Klodian Shevroja,punonte që prej muajit Prill si inspektor antidroge në DPV Berat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *