TV APOLLON

bejme ate qe dime, dhe dime ate qe bejme

Humb jeten foshnja nga Covid-19 , rasti i pare në Shqipëri

Një lajm i rëndë është regjistruar ditën e sotme në vendin tonë. Një foshnjë vetëm 16-muajshe ka ndërruar jetë, pasi ishte e prekur nga koronavirusi. Foshnja e shtruar në QSUT vuante nga disa probleme që në lindje.

Burime bëjnë me dije se fëmija i përket seksit femër dhe ishte 16 muajshe. Foshnja ishte fëmija i vetëm dhe pak ditë më parë ishte shtruar në reanimacion.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund t'ju interesoje