Uncategorized

GJENDET NE GJENDJE TE RENDE NJE 67 VJECAR


Efektivat e policisè nè bashkèpunim dhe me punojsit e repartit tè zjarrfikèseve ne qytetin e lushnjes..Kanè bere te mundur nxjerrjen nga banesa nje 67 vjecarè banues nè lagjen kongresi.Pasi shtetasi ne fjalè prej 3 ditesh ishte i mbyllur nè banese dhe nuk komunikonte me tè afermit e tije.