TV APOLLON

bejme ate qe dime, dhe dime ate qe bejme

Furgoni pasagjereve perplas per vdekje kembesorin.

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar në aksin rrugorë, Lezhë-Milot. 

Nga të dhënat e para, dyshohet se personi i cili më pas ndërroi jetë u përplas nga një furgon me pasagjerë. Aksidenti horror, ndodhi pranë kryqëzimit të Ishull Lezhës.

Policia gjendet në vendngjarje, ndërkohë që ka bërë të mundur arrestimin e shoferit të mjetit. 

Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Ndërkaq, ka nisur puna për të zbuluar edhe shkaqet e aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *