(FOTO) Kryeministri Rama viziton sërisht familjen Resha.

Kryeministri Edi Rama, ka vizituar sërish familjen e Klodian Rashës, 25-vjeçarit, që u vra nga një efektiv policie rreth një javë më parë.

Kujtojmë që ditën e djeshme, qeveria vendosi një ndihmë financiare për familjen e të riut.

Por në një deklaratë së fundmi, babai i Klodianit, kërkoi zbardhjen e ngjarjes dhe dënimin e autorit.

Vetëm kjo tha ai, mund të lehtësojë sado pak dhimbjen që mban familja e të ndjerit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *