Fier/ i vihet zjarri koshave të mbeturinave pranë Postës Qëndrore, policia shoqeron dy perosna

Edhe pse Fieri nuk kishte organizim proteste per drejtesi ndaj 25 vjecarit Klodjan Rasha mesa duket vetem pak minuta me pare ne shenje revolte ju eshte vene zjarri disa koshave te plehrave tek kryqezimi i Zogut te Zi ne qytet.

Burime bejme me dije se paraprakisht jane shoqeruar 2 persona .

Zjarrefikesja dhe policia ne vendngjarje.

Zjarrefikja Fier ka mberritur dhe ka shuar zjarrin .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *