Elbasan/ Makina përplas këmbësorin, 26-vjeçari ndërron jetë

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik.

Një kalimtar me iniciale XH.K., është përplasur nga një automjet.

Si pasojë e përplasjes së fortë, mësohet se 26-vjeçari ka ndërruar jetë.

Policia në vendngjarje dhe po punonë për zbardhjen e aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *