VENDI

DO KRYENTE VRASJE TË TREFISHTË, ARRESTOHET 36 VJEÇARI E BASHKËPUNËTORI

Policia e Fierit ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale e cila mund të përfundonte në vrasje të trefishtë. Në pranga ka rënë një 36-vjeçar i cili pas një konflikti për motive të dobëta me 3 persona, është larguar nga vendngjarja për të siguruar një armë zjarri dhe është rikthyer me synimin për t’i vrarë.