Dita e sotme do te jete me mot me kthjellime dhe shtim gradual të vranësira deri të dendura.

Dita e sotme do te jete me mot me kthjellime dhe shtim gradual të vranësira deri të dendura.

Reshje parashikohen të bëhen prezente në orët e mbrëmjes me intensitet të ulët në pjesën më të madhe të vendit, ben te ditur Sherbimi Meteorologjik Ushtarak.

Era nga kuadrati i jugut me shpejtësi mesatare 1-10m/s, e cila hera-herës do të fitoj shpejtësi deri në 15-20m/s, kryesisht përgjatë vijës bregdetare dhe zonave luginore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *