Dita e Enjte do të jetë me mot te kthjellet, temperaturat zbresin nën 0°C

Era do të fryjë e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet me drejtim juglindje dhe veriperëndim, duke u pasuar nga valëzim i ulët, shkruan Shërbimi Meterologjik Ushtarak.

Temperaturat parashikohen në:

  • zonat malore -1°C deri në 10°C
  • zoant e ulëta 4°C deri në 19°C
  • zonat bregdetare 7C deri në 19°C.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *