Dhuna e mbrëmshme, shpallet në kërkim reperi ‘’Stresi’’, arrestohen 3 persona të tjerë.

Protesta për Klodian Rashën në Tiranë/ Shpallet në kërkim reperi Stresi, arrestohen 3 persona dhe procedohen 4 të mitur.

TIRANË

Policia ka shpallur në kërkim Arkimed Lushajn, i njohur me emrin artistik ‘’Stresi’’ për protestën e djeshme në Tiranë.

Po ashtu janë arrestuar deri më tani 3 persona dhe janë proceduar 4 të mitur.

Sipas Policisë personat e mësipërm nuk morën leje për protestën si dhe shkelën rregullat anti-covid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *