Kreu / LAJME / VENDI / DEL NGA RRUGA, DËMTOHET DREJTUESI I NJË MOTORI

DEL NGA RRUGA, DËMTOHET DREJTUESI I NJË MOTORI

Drejtuesi i një motori është dëmtuar rëndë pasi u përplas në anë të rrugës. Aksidenti ndodhi në hyrje të qytetit të Vlorës, aty ku dhe segmenti është i dëmtuar dhe me gropa. I plagosuri u dërgua në spital dhe ndodhet në rrezik për jetën.

Kontrollo Gjithashtu

MUNGESA E INFRASTRUKTURËS RRUGORE NË FSHATIN ÇINAR, SHQETËSIM PËR BANORËT

Mungesa e  investimeve  ne fshatin Çinar te njesise administrative Fier Shegan  ka bere qe rruget …