TV APOLLON

bejme ate qe dime, dhe dime ate qe bejme

COVID-19/ Drejtori i pergjithshem i policise se Shtetit Ardi Veliu konfirmohet pozitiv me koronavirus.

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu është infektuar me koronavirus. Lajmi konfirmohet për ‘BalkanWeb’ nga gazetarja Dorjana Bezat. 

Mësohet se Veliu ndodhet në gjendje të stabilizuar shëndetësore, ndërsa po merr mjekim në shtepi.

Në drejtimin e policisë është komanduar zv. Drejtori Albert Dervishi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund t'ju interesoje