Bie nga kalaja e Beratit një person, ngec te shkëmbi, policia në vendngjarje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku një person ka rënë nga tabja e kalasë.

Bëhet me dije se personi ka rënë nga kalaja dhe ka ngecur në një shkëmb.

Nuk dihet ende identiteti i personit në fjalë dhe gjendja e tij. Ndërkohë, në vendngjarje kanë mbërritur forca police e zjarrfikës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *