Berat/ Shkel masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, arrestohet në flagrancë 54 vjeçari.

Berat

Nga specialistët e Seksionit për Krimet u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit E. D., 54 vjeç, banues në Berat.

Arrestimi i tij u bë pasi ka shkelur masën e sigurisë “Arrest në shtëpi” dhe është kapur nga shërbimet e Policisë jashtë ambienteve të banesës.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Largim i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *