Uncategorized

aPolonia Mund pogradecin

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/0_Ud–S-cG4″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Mbyllet ndeshja mes Apolonise dhe Pogradecit nje ndeshje kjo  ku kan triumfuar fieraket me rezultatin 2 me  0. Te dyja ekipet luftuan ne fushe por ishte Apolonia ajo qe arriti fitoren duke u ngjitur ne vendin e pare me 32 pike.