VENDI

apolonia mund kamzen

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/6Pmrx4VZtRg” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Apollonia ka mposhtur Kamzën me rezultatin 81:54 në përballjen e  luajtur në pallatin e sportit “Flamurtari”.Të dyja skuadrat me lojtare në moshë të re, por me talent dhe dëshirë për të luajtur basketboll.