Aksident në Lushnje, përplasen dy makina, dërgohen me urgjencë në spital tre persona

Një aksident është shënuar ditën e sotme në rrugën Lushnje-Fier-Shegan.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur tre persona. Të plagosurit janë nisur me urgjencë në spital dhe ndodhen nën  kujdesin e mjekëve.

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë manovrimi i gabuar i njërës nga makinat.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *