Aksident ne hyrje te qytetit te Beratit. Plagosen dy persona, dergohen me urgjence drejt spitalit.

Nje aksident ka ndodhur ne hyrje te qytetit te Beratit, paraditen e kesaj te hene , ne vendin e quajtur “ Kombinat” Nje automjet tip Benz eshte perplasur me nje foristrade, dhe si pasoje e perplasjes eshte lenduar drejtuesi dhe pasagjeri i mjetit tip Benz, te cilet jane transportuar me urgjence dret Spitalit, per te marre trajtimin mjekesor. Dyshohet se shkak i aksidentit eshte bere lageshtia ne rruge.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *