Aksident i rëndë në hyrje të Vlorës, makinat bëhen copë (VIDEO)

Një aksident automobilistik është regjistruar pak minuta më parë në hyrje të qytetit të Vlorës.

Si pasojë e shpejtësisë dhe lagështirës në rrugë plasja ka qenë e fortë, ndërsa dëmet materiale janë të shumta.

Një prej makinave të përfshira në aksident është mjeti Peugeot me targa AA 845 TZ.

Policia dhe shërbimi zjarrfikës kanë mbërritur në vendngjarje ndërsa nuk raportohet ende për persona të lënduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *